• 1 Dołącz do nas! Zostań pływakiem!
    Tel. 696 433 652 / 601 316 031
  • 2 Dołącz do nas! Zostań pływakiem!
    Tel. 696 433 652 / 601 316 031
  • 3 Dołącz do nas! Zostań pływakiem!
    Tel. 696 433 652 / 601 316 031
  • 4 Dołącz do nas! Zostań pływakiem!
    Tel. 696 433 652 / 601 316 031
  • 5 Dołącz do nas! Zostań pływakiem!

NAJLEPSZE ZDJĘCIA

STATYSTYKA

Odsłon artykułów:

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

MKS Swim Academy Termy Jakuba

MKS Swim Academy Termy Jakuba powstał z inicjatywy grupy osób, która postanowiła wykorzystać możliwości otwartych w grudniu 2012 roku Basenów Miejskich Termy Jakuba do stworzenia sekcji pływackiej. Po kilku nieformalnych spotkaniach doszło w końcu w dniu 12 lipca 2013 roku do zebrania założycielskiego, którego celem było powołanie stowarzyszenia kultury fizycznej pod nazwą Międzyszkolny Klub Sportowy "Swim Academy Termy Jakuba" Oława. Na zebraniu założycielskim został przedstawiony, a następnie uchwalony Statut MKS Swim Academy Termy Jakuba Oława. Dokonano wyboru Komitetu Założycielskiego, który został upoważniony do dokonania czynności zmierzających do wpisu utworzonego Stowarzyszenia do Ewidencji Stowarzyszeń Kultury Fizycznej w Starostwie Powiatowym w Oławie. Następnym punktem obrad było podjęcie uchwały w sprawie wyboru Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej MKS Swim Academy Termy Jakuba w Oławie. Pierwszy Zarząd Klubu wybrany został w składzie: Krystyna Cecko - prezes, Grzegorz Fidala - wiceprezes oraz Jacek Bereżnicki - sekretarz Zarządu. Komisja Rewizyjna została wybrana w składzie: Marta Berdyś - przewodnicząca Komisji oraz członkowie: Jan Strzała i Tomasz Rogowski.

zebranieZebranie założycielskie

Upoważniony przez zebranie założycielskie Zarząd Klubu w dniu 15 lipca 2013 złożył wniosek do Starostwa Powiatowego w Oławie o dokonanie wpisu do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej. Decyzja Starosty Oławskiego o wpisie do ewidencji została podjęta w dniu 23 lipca 2013 roku. W tym dniu MKS Swim Academy Termy Jakuba został wpisany do ewidencji pod numerem 73. Siedziba Klubu Swim Academy mieści się w Basenach Miejskich Termy Jakuba w Oławie przy ul. 1 Maja 33A. Ostatnimi formalnościami związanymi z powołaniem Klubu było uzyskanie numeru Regon, numeru NIP oraz założenie konta bankowego. W międzyczasie trwały prace nad zbudowaniem strony internetowej Klubu pod adresem http://swim-academy.pl

Pod koniec sierpnia ukazały się ogłoszenia i ulotki o pierwszym naborze do nowo powstałej sekcji pływackiej. W dniach 2-4 września w Termach Jakuba odbywały się indywidualne spotkania trenerów z rodzicami. Podczas tych spotkań ponad 100 dzieci w wieku 7-9 lat zostało zakwalifikowanych do drugiego etapu kwalifikacji. Drugi etap odbył 13 września i polegał na sprawdzeniu praktycznych umiejętności pływackich. Ten test pozytywnie przeszło ponad 50 dzieci, które zostały pierwszymi członkami sekcji pływackiej MKS Swim Academy Termy Jakuba w Oławie. Na zebraniu z rodzicami w dniu 18 września zostały ustalone grupy treningowe oraz dni i godziny zajęć. Dzieci zostały podzielone na trzy grupy. Każde dziecko ma możliwość trzech treningów tygodniowo pod okiem trenerów: Magdaleny Mruk, Grzegorza Fidali i Jacka Bereżnickiego.

Od 23 września 2013 roku odbywają się zajęcia treningowe dla poszczególnych grup. Zajęcia odbywają się dla różnych grup pięć razy w tygodniu w godzinach 15.00-16.00.

Copyright © 2013. Swim Academy Termy Jakuba Rights Reserved.

Facebook youtube

Akceptacja