^Back To Top
 • 1 Dołącz do nas! Zostań pływakiem!
  Tel. 696 433 652 / 601 316 031
 • 2 Dołącz do nas! Zostań pływakiem!
  Tel. 696 433 652 / 601 316 031
 • 3 Dołącz do nas! Zostań pływakiem!
  Tel. 696 433 652 / 601 316 031
 • 4 Dołącz do nas! Zostań pływakiem!
  Tel. 696 433 652 / 601 316 031
 • 5 Dołącz do nas! Zostań pływakiem!
  Tel. 696 433 652 / 601 316 031
baner

NAJLEPSZE ZDJĘCIA

STATYSTYKA

Odsłon artykułów:
165246

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Zawody o Puchar Prezesa

galeria6
W sobotę 25 października w Termach Jakuba odbyły się I Zawody pływackie o puchar prezesa Swim Academy Termy Jakuba. Zawody zostały otwarte przez Prezes Klubu Krystynę Cecko w obecności zaproszonych gości: Jerzego Hadrysia - wiceburmistrza Oławy, Tomasza Frischmanna - przewodniczącego Komisji Kultury, Sportu, Rekreacji i Młodzieży oraz Jacka Żydło - przewodniczącego Komisji Oświaty, Zdrowia, Opieki Społecznej i Rodziny. Zawody prowadzili trenerzy Swim Academy: Jacek Bereżnicki - jako spiker i koordynator zawodów, Magdalena Mruk - prowadząca biuro zawodów oraz Grzegorz Fidala - sędzia główny i starter zawodów. Niezastąpieni byli rodzice i sympatycy klubu, którzy aktywnie pomagali w przeprowadzeniu imprezy: panie Agnieszka Waszczuk, Marzena Cegielska-Kowal i Joanna Karkoszka oraz panowie Jarosław Skwarek, Jacek Kudryński i Tomasz Aleksandrowicz. Pomagali również starsi uczniowie - zawodnicy Swim Academy.

plakat littleDo zawodów przystąpili pływacy z trzech klubów - oprócz Swim Academy także z Manty Jelcz-Laskowice oraz z Aqua Masters ze Strzelina. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: klasa I-II, klasa III-IV oraz V-VI ze szkół podstawowych. Program zawodów obejmował rywalizację indywidualną na 50 m stylem dowolnym i grzbietowym, 50 i 100 m stylem klasycznym oraz 25 m stylem motylkowym. Zawody skończyły się pokazem sztafet pływackich 4 x 50 m stylem dowolnym.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji i kategorii wiekowym otrzymywali medale i dyplomy natomiast sztafety walczyły o puchar prezesa Swim Academy ufundowany przez Krystynę Cecko. Wśród dziewcząt puchar zdobyła reprezentacja MKS Swim Academy Termy Jakuba Oława, a wśród chłopców KP Manta Jelcz-Laskowice.

Zawody odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego w Oławie oraz dofinansowaniu przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "Invest-Park". Dzięki WSSE "Invest-Park" nasz klub zakupił pływacki zegar treningowy, który od niedawna służy nam na naszych treningach.

Tutaj znajdują się szczegółowe wyniki z zawodów... 

W głównej zakładce Galeria znajduje się pełna dokumentacja fotograficzna przygotowana przez FotoBerety, natomiast wkrótce pojawi się pełna relacja filmowa przygotowana przez Zbigniewa Arabasza z Pacyfik Studio, a na razie zapowiedź filmu na głównej stronie w module Video

Copyright © 2013. Swim Academy Termy Jakuba Rights Reserved.


Facebook youtube

UWAGA ! W związku z nowelizacją Prawa Telekomunikacyjnego, informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies niezbędne do funkcjonowania serwisu. Informacje na temat cookies.

  Akceptacja