162016

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Zawody pływackie w Českiej Třebovie

ceskatrebova

W sobotę 13 kwietnia reprezentacja naszego klubu uczestniczyła w Czechach w zawodach organizowanych przez klub TJ Lokomotiva Česká Třebová. Był to 33. Memoriał dra Petra Eisenvorta. W zawodach zdobyliśmy 6 medali: 4 srebrne i 2 brązowe. Ola Flaga wywalczyła 4 razy II miejsce w konkurencjach: 50m dowolnym, 100m motylkowym, 200m dowolnym oraz 100m zmiennym. Brąz zdobyły: Wiktoria Zając na 200m grzbietowym oraz Laura Urban na 100m klasycznym.

VIII Międzynarodowy Miting Oleśnica 2019

W tym tygodniu nasi zawodnicy uczestniczyli w dwóch zawodach. Większa część wzięła udział w zawodach w Czechach, natomiast troje zawodników reprezentowało nasz klub w Oleśnicy, gdzie zdobyliśmy 2 medale. Srebro wywalczyła Ola Waszczuk na 100m stylem motylkowym, a brąz Adam Strycharczuk na 100m stylem grzbietowym. Dodatkowo tuż za podium na IV miejscu uplasowały się: Julia Galle w konkurencji 50m stylem grzbietowym oraz Ola Waszczuk na 100m stylem klasycznym. Zawody odbywały w dniach 13-14 kwietnia 2019.

III Otwarte Mistrzostwa Polski Nauczycieli

mpn1

Kolejny sukces odniosła Magdalena Mruk - trenerka Swim Academy i nauczycielka wychowania fizycznego w Gminnej Szkole Podstawowej w Oławie, która w Białymstoku w dniach 6-7 kwietnia 2019 brała udział w III Otwartych Mistrzostwach Polski nauczycieli i pracowników oświaty w pływaniu.

Trenerka Magdalena Mruk zdobyła 4 złote medale w konkurencjach indywidulanych oraz srebrny medal w sztafecie. Trenerka bezkonkurencyjna była na 50m i 100m stylem klasycznym, na 50m stylem motylkowym oraz na 100m stylem zmiennym. Drugie miejsce zajęła w sztafecie 4x50m stylem dowolnym.

Dodatkowo trenerka Magda została najlepszą zawodniczką nauczycielką w kategorii wiekowej oraz trzecią najlepszą zawodniczką w kategorii open.

Serdecznie gratulujemy!

V Wiosenne Zawody Pływackie

wola

W sobotę 30 marca reprezentacja Swim Academy wzięła udział w V Wiosennych Zawodach Pływackich w Woli koło Miedźnej. W zawodach pływacy zdobyli 29 medali: 11 złotych, 12 srebrnych i 6 brązowych. Dodatkowo reprezentacja Swim Academy na 20 startujących w zawodach klubów zdobyła I miejsce w klasyfikacji punktowej oraz III miejsce w klasyfikacji medalowej.

Czytaj więcej: V Wiosenne Zawody Pływackie

Copyright © 2013. Swim Academy Termy Jakuba Rights Reserved.