Przejdź do treści
Home » III Otwarte Mistrzostwa Polski Nauczycieli

III Otwarte Mistrzostwa Polski Nauczycieli

Kolejny sukces odniosła Magdalena Mruk – trenerka Swim Academy i nauczycielka wychowania fizycznego w Gminnej Szkole Podstawowej w Oławie, która w Białymstoku w dniach 6-7 kwietnia 2019 brała udział w III Otwartych Mistrzostwach Polski nauczycieli i pracowników oświaty w pływaniu.

Trenerka Magdalena Mruk zdobyła 4 złote medale w konkurencjach indywidulanych oraz srebrny medal w sztafecie. Trenerka bezkonkurencyjna była na 50m i 100m stylem klasycznym, na 50m stylem motylkowym oraz na 100m stylem zmiennym. Drugie miejsce zajęła w sztafecie 4x50m stylem dowolnym.

Dodatkowo trenerka Magda została najlepszą zawodniczką nauczycielką w kategorii wiekowej oraz trzecią najlepszą zawodniczką w kategorii open.